Конвектор Noirot Spot E-5 1500 1.5 кВт
Відео 3Фото 3 | 5 999 грн. Купити! Электрический обогреватель Noirot Spot E-5 1500W 0104010046-100424959Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Noirot Spot E-5 1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noirot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noirot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 1 2 2 |
Виглядає міцним, надійним.
Можна сушити одяг, наприклад, рукавички, якщо повністю не закривати його. Сам знижує потужність, можна сказати, відключається при повному накритті або перевороті, падінні Дорогий
Не нагріває приміщення Товстий шнур погано згинається Мінімалістичний вивірений дизайн користуюся Noirot Spot E-5 1500 більше року |
Електричне опалення це не найвигідніший варіант з фінансів, але іноді по-іншому зробити складно чи просто нереально. Тому я вирішив у своєму новому офісі зробити саме таку опалювальну систему. Оскільки ремонт робився капітальний та вистачить його, я сподіваюся, надовго, то й конвектори обрав якісні французькі. Порадив їх мені один знайомий товариш, я миттю глянув на потужність і схвалив, але коли настав час розплачуватися за покупку, ціна мене чимало здивувала. Вник серйозніше і зрозумів, що за це дійсно можна платити втричі дорожче, ніж за китайські ноунейми)) Сучасний, ефективний і довговічний електричний конвектор. Виглядає від цілком звичайно і на вигляд нічим особливим не відрізняється, але це оманливе враження. У ньому використовуються монолітні електричні нагрівачі, в яких нагрівальна частина і ребра є єдиною цільнолитою конструкцією з силуміну, сплаву алюмінію і кремнію. Таке рішення забезпечує найкращу теплопередачу від нагрівальної спіралі до товстеньких металевих ребрів. При нагріванні-охолодженні така конструкція не деформується і взагалі не видає жодних звуків. А оскільки керування тут електронне, то конвектор працює взагалі безшумно. Система управління, до речі, також не проста. По-перше, вона має гранично просту та інтуїтивно зрозумілу панель зі світлодіодним індикатором, що дозволяє регулювати температуру та потужність. А по-друге, після знеструмлення та повторної подачі струму всі налаштування відновлюються автоматично. Є режим антизамерзання, де конвектор самостійно підтримує температуру в приміщенні на рівні +8 градусів. А тепер, увага, конвектор має ПОЖИТТЮ гарантію! Нові конвектори при включенні мали неприємний запашок, але буквально за пару днів він виробився і більше не турбував. За вартістю ця модель більш ніж утричі перевищує нормальні китайці. Але по суті це техніка зовсім іншого класу, тож такі порівняння не коректні. |
Безшумно, швидко нагріває кімнату 13 м, зберігаючи приємний мікроклімат кімнати. Наші тарифи на електроенергію користуюся Noirot Spot E-5 1500 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості конвектора Noirot Spot E-5 1500:
- Нагрівальний елемент RX-Slience Plus
Модификації Noirot Spot E-5 1500
Ціни на Noirot Spot E-5 1500 |
---|---|---|---|---|
Noirot Spot E-5 750 0.75 кВт | від 2 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Noirot Spot E-5 1000 1 кВт | від 6 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Noirot Spot E-5 1500 1.5 кВт | від 5 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Noirot Spot E-5 2000 2 кВт | від 6 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
1.5 квт. утеплену кімнату розміром 11м2 не нагріває (на вулиці t ° - близько 0 ° C). Для зручної температури, треба щоб він працював на максимумі завжди (приміщення утеплене).
Якщо кімната холодна, наприклад +7, для прогріву треба, щоб він постійно смажив 2 дні.
Гріє нерівномірно, біля лівого краю сильніше нагріватися, а також сильно гріється низ, на чому стоїть - це мінус!
Розповіді те що він за 20 хв нагріває кімнату обман.
Для кімнати 10м2 треба брати щонайменше 2 кВт.
Прикольний екран, таке не зустрінеш у інших, але з 5 режимів за фактом використовуються тільки 2.
Економічний режим не використовую, як зазначено в інструкції, режим опускає t° до +10 градусів. Так він потім відігріватиме приміщення дуже багато часу.
Подобається, що багато способів відключення, на екрані, збоку, з розетки.
ПРИМНОЖУЙТЕ КВТ НА 2, наприклад для кімнати 10 м2, беріть мінімум 2-2,5 квт.