Nokia T20 32 ГБ
Відео 31Фото 6 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokia.
Купити Nokia T20 32 ГБ
Усі ціни 48 →Планшет Nokia T20 10.4" WIFI 3/32Gb Blue (T20 WIFI 3/32Gb Blue) | 4 412 грн. |
Планшет Nokia Т20 10.4" Wi-Fi 3/32GB Blue | 4 999 грн. |
Планшет Nokia T20 WIFI 3/32Gb Blue (F20RID1A032) F20RID1A032 | 4 899 грн. |
Планшет Nokia T20 WIFI 3/32Gb Blue | 4 454 грн. |
Планшет Nokia T20 Wi-Fi 3/32Gb Blue T20 WIFI 3/32Gb Blue | 4 360 грн. |
Світло не бачив планшетів Nokia з 2014 року. На ринок планшетних пристроїв популярний бренд електроніки повернувся з моделлю T20-девайсом міцної середньої ланки для навчання, роботи і споживання мультимедійного контенту.
Зображення та звук
Планшет зібраний в корпусі з матованого алюмінію, лицьова панель якого люб'язно надана в розпорядження 10.4-дюймовому IPS-екрану з роздільною здатністю 2000х1200 пікселів. Дисплей заточений в обрамлення відносно немаленьких рамок і знаходиться під прикриттям загартованого скла. Якісне зображення на екрані підкріплюється панорамним звучанням бортових стереодинаміків з аудіотехнологією OZO Playback Panorama.
Кремнієве серце
Кремнієвим серцем Nokia T20 став восьмиядерний чіпсет Unisoc Tiger T610. У мінімальній конфігурації планшет поставляється з 3 ГБ оперативної пам'яті і внутрішнім сховищем на 32 ГБ. За допомогою картки microSD ємність штатного накопичувача можна "прокачати" ще аж до 256 ГБ. З великоваговими іграми і додатками у девайса можуть виникати проблеми, проте в повсякденній експлуатації планшет гальмувати не буде. Свіжі оновлення ОС Android гарантовані йому протягом як мінімум двох років, а Системи безпеки — протягом трьох років поспіль.
Тривала автономність
Автономну роботу моделі забезпечує ємна акумуляторна батарея на 8200 маг, заряду якої вистачає на 10 годин перегляду фільмів і близько 15 годин веб-серфінгу. Заряджається акум в прискореному ритмі на потужності 15 Вт. Ось тільки в стандартній комплектації планшета поставляється 10-ватний блочок. Наостанок уваги спромоглася встановлена бібліотека дитячого контенту Google Kids Space, де зібраний широкий перелік розвиваючих і творчих додатків для молодшої Користувацької аудиторії.
Модификації Nokia T20
Ціни на Nokia T20 |
---|---|---|---|---|
Nokia T20 32 ГБ | від 4 130 грн. | 52 пропозиції | ||
Nokia T20 64 ГБ | від 5 889 грн. | 10 пропозицій | ||
Nokia T20 64 ГБ / LTE | від 6 999 грн. | 6 пропозицій |