Nokia T20 64 ГБ
Відео 31Фото 6 |
Порівняно недорогий, як для своєї діагоналі, планшет зразка 2021 року, несподівано представлений на ринку компанією Nokia після більш ніж 5-річного затишшя. В цілому перед нами бюджетний планшет з великим екраном, вологозахищений корпусом (IP52), а також досить невеликою вагою — всього 465 р. Планшет Nokia T20 одягнений в металевий корпус товщиною 7,8 мм. Екран з діагоналлю 10,4 дюйма має дозвіл 2000х1200 і зібраний на основі гарною матриці IPS.
Зображення і текст на такому екрані виглядають відмінно, а достатній запас яскравості забезпечує зручність при роботі в яскравих або дуже темних приміщення. В якості апаратного серця модель використовує не найновіший, але досить непоганий бюджетний 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T610. Об'єм оперативної пам'яті обмежений 4 ГБ, а вбудованої — всього 64 ГБ, але останній момент можна поправити за допомогою знімних карт пам'яті microSD, microSDHC або microSDXC.
Таке "залізо «може» кряхтеть" на великовагових іграх і додатках, але в повсякденній експлуатації інтерфейс гальмувати не буде. Також на борту передбачені дві типові камери-основна на 8 МП і селфі на 5 МП. Обидві можна охарактеризувати як бюджетні, від них не варто очікувати надякісних результатів, але свою роботу вони виконують. З коробки пристрій працює на ОС Android 11, при цьому виробник декларує два роки оновлення ОС і три роки регулярних оновлень системи безпеки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokia.
Купити Nokia T20 64 ГБ
Усі ціни 10 →Планшет 10.4" Full HD Nokia T20 4/64Gb 8 ядер Android 12 8200 mAh Синій pd | 5 889 грн. |
Планшет Nokia T20 4/64 GB Navy (F20RID1A041) F20RID1A041 | 9 705 грн. |
Планшет Nokia T20 10,4" 4/64GB WiFi granatowy (F20RID1A025) | 7 667 грн. |
Nokia T20 10,4" 4/64GB WiFi granatowy (F20RID1A025) | 7 854 грн. |
Планшет Nokia T20 WiFi 4/64GB Ocean Blue 732738 | 7 180 грн. |
Модификації Nokia T20
Ціни на Nokia T20 |
---|---|---|---|---|
Nokia T20 32 ГБ | від 4 224 грн. | 54 пропозиції | ||
Nokia T20 64 ГБ | від 5 889 грн. | 10 пропозицій | ||
Nokia T20 64 ГБ / LTE | від 6 999 грн. | 6 пропозицій |