Тумба NorStone Khalm
Фото 8 |
NorStone Khalm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NorStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NorStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NorStone Khalm
Усі ціни 6 →NORSTONE Подставка NORSTONE KHALM 1400 BLACK | 22 523 грн. |
Підставки Norstone-Design Khalm | 16 926 грн. |
NORSTONE Подставка NORSTONE KHALM 1400 WALNUT | 22 523 грн. |
NORSTONE Подставка NORSTONE KHALM 1400 WHITE | 22 523 грн. |
NORSTONE Подставка NORSTONE KHALM BLACK | 14 407 грн. |
NORSTONE Подставка NORSTONE KHALM BLACK WALNUT | 14 407 грн. |
Додаткові функції і можливості підставок і кріплень NorStone Khalm:
- Тумбу можна встановити прикріпивши до стіни
РекомендуємоПорівняти в таблиці →