Радіатор опалення Nova Florida Desideryo B4 350/100 14
від 9 752 до 10 836 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:секційний Матеріал:алюміній Підключення:бічне Країна:Італія |
Модифікації Nova Florida Desideryo B4 5
Характеристики
Nova Florida Desideryo B4 350/100 14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nova Florida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nova Florida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Nova Florida Desideryo B4 350/100 14
Сортувати
Nova Florida Nova Florida Desideryo B4 350 (14 секций) | 10 836 грн. |
Радіатор опалення алюмінієвий Nova Florida DESIDERYO B4 350/100 (14-секцій | 10 836 грн. |
Алюмінієвий радіатор Nova Florida Desideryo B4 350/100 (14-секцій) (V68201 | 10 836 грн. |
Радіатор NOVA FLORIDA Desideryo B4 350/100 14 секцій | 9 752 грн. |
Закрити
Рекомендуємо