Плойка Nova NHC-5377
Фото 6 |
Nova NHC-5377 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nova 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nova.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nova NHC-5377
Усі ціни 9 →Плойка Для Укладання Волосся Nova 5377 Спіральна 32 Мм Фіолетова (Ml) | 220 грн. |
Плойка спіральна для крученого волосся NOVA 5377 | 381 грн. |
Плойка для крученого волосся NOVA 5377 спіральна | 368 грн. |
Плойка для укладання волосся спіральна Nova 5377 White Blue (10966) | 290 грн. |
Спіральна плойка для крученого волосся NOVA 5377 | 368 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →