Плойка Nova NHC-8558
Фото 10 |
Nova NHC-8558 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nova 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nova.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nova NHC-8558
Усі ціни 10 →Плойка спиральная для завивки волос Nova 8558 фиолетовая | 349 грн. |
Плойка спіральна для завивки волосся Nova 8558 блакитна | 349 грн. |
Плойка спіральна для завивки волосся Nova 8558 зелена | 349 грн. |
Плойка спіральна для завивки волосся Nova 8558 рожева | 349 грн. |
Плойка для волосся Nova NHC 8558 для спіральних локонів Бузковий | 218 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →