Бойлер NOVAtec NT-DD 80
Фото 3 |
NOVAtec NT-DD 80 |
|
Родзинка бойлерів серії Direct Dry — два «сухих» ТЕНа, надійно запаяні в герметичних емальованих трубках. Також емаль фігурує в якості матеріалу для покриття сталевого бака водонагрівача місткістю 80 л. З такими даними NOVAtec NT-DD 80 ідеально впишеться під потреби в забезпеченні гарячою водою родини з 3-4 чоловік, будь то квартирний житловий фонд або будинок заміського формату.
Дует нагрівальних елементів в «подкапотной» частини бойлера працює на потужності 1600 Вт. Нагріти повний бак води їм під силу приблизно за 2.5 години. Монтаж водонагрівача здійснюється у вертикальній орієнтації з нижньою підводкою труб системи водопостачання. У додаткових активах моделі значаться функції захисту від перегрівання та надлишкового тиску, а також розчиняється магнієвий анод для запобігання корозії металевих «нутрощів». Виробник бойлера не поскупився надати 7-річний гарантійний термін на цілісність резервуара.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NOVAtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NOVAtec.
Купити NOVAtec NT-DD 80
Усі ціни 10 →Электрический бойлер Nova Tec Direct Dry NT-DD 80 | 6 320 грн. |
Бойлер Novatec Direct Dry NT-DD 80 1600Вт | 6 400 грн. |
Бойлер Nova Tec NT-DD 80 | 6 191 грн. |
Водонагрівач Nova Tec NT-DD 80 | 6 000 грн. |
NOVA TEC NT-DD 80 | 5 849 грн. |
3 4 2 0 |
ЧЕРЕЗ РІК ПОТІК(РОЗБІРКА ПОКАЗАЛА-ПОЛОПАЛАСЯ ЕМАЛЬ НАВКОЛО ГОРЛОВИНИ ФЛАНЦЯ І МАНЖЕТУ ІЗ-ЗА ЗАЗОРУ, ЩО З'ЯВИЛАСЯ, НЕ ТРИМАЄ ВОДУ ПІД ТИСКОМ) СУХІ ТЕНИ ВНУТРІШНІЙ БАК З "ДОВГОВІЧНОЮ СПЕЦІАЛЬНОЮ ЕМАЛЬЮ СТВОРЕНОЮ З ТИТАНУ"!!! Yaroslav Anatolijovit: користуюся NOVAtec NT-DD 80 більше року |
Нічого Суцільний недолік, даремно викинуті гроші!!
Не беріть ніколи цей шлак, пишуть одне, кажуть інше. Прочитайте відгуки у багатьох через рік-півтора потік бак, гарантія не поширюється, мовляв, треба робити раз на рік заміну анода, причому заміна анода до заліза, питання? І водночас ніхто не попереджав. Якість novatec відстій, не беріть згадайте мої слова !!!!!!! користуюся NOVAtec NT-DD 80 більше року |
Категорично не рекомендую до покупки. Дешман. Гарантія на це та будь-який інший виріб від Novatec всього один рік. Після закінчення року минуло 20 днів. Потік бак, ремонт не підлягає. В офіційному сервісі відповіли, що гарантія надається лише за умови щорічного сервісного обслуговування сертифікованим майстром. Але оскільки звернеться треба не пізніше 14 днів з моменту настання 1 року з дня продажу, то гарантії було відмовлено. Бойлер можна викинути.
Тим хто думає, що якщо робити обслуговування, то все буде ок з гарантією - ось вам проста математика. Виклик майстра (дорога туди і назад, якщо це не місто), робота (зняти бойлер, почистити тен, поставити бойлер), розхідники (анод) коштуватиме МІНІМУМ 500-600грн. Тобто. щоб гарантія на бак була 6-7 років треба витратити ще 3000-4200 грн. Що смішно, при ціні бойлера 2800грн. Але те, що бак потік практично рівно через рік - це говорить про те, що продукція бракована, а не про те, що вчасно не обслужили. Обходьте Novatec стороною, якщо не хочете щороку купувати новий бойлер. Max Motornyi: користуюся NOVAtec NT-DD 80 більше року |
Модификації NOVAtec NT-DD 80
Ціни на NOVAtec NT-DD 80 |
---|---|---|---|---|
NOVAtec NT-DD 50 | від 4 876 грн. | 22 пропозиції | ||
NOVAtec NT-DD 80 | від 5 190 грн. | 11 пропозицій | ||
NOVAtec NT-DD 100 | від 5 499 грн. | 18 пропозицій |