Бойлер WetAir MWH4-50L
Фото 6 |
WetAir MWH4-50L 50 л80 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WetAir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WetAir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WetAir MWH4-50L
Усі ціни 16 →WetAir WetAir MWH4-50L | 4 318 грн. |
WETAIR MWH4-50L | 4 590 грн. |
Бойлер WetAir MWH4-50L | 3 949 грн. |
WETAIR MWH4-50L | 4 567 грн. |
WetAir Водонагрівач WetAir MWH4-50L | 3 900 грн. |
ще 11 пропозицій
Не рекорендую бойлер цього виробника, При нагріві води гучно стукає. Після кожного разу, коли ви мієте руки, бойлер буде хвилину стукати. Або вночі коли всі сплять бойлер буде стукати коли догріває воду. Купивши новий бойлр WetAir MWH4-50L і ніхто не може допомогти. Магазин, та сервіний чентр повністю ігнорувати. Тобто їх сайт та реклама це просто гарна картинка, а товар лайно. При нагріванні гучно стукає Д В: |
Додати відгук
Модификації WetAir MWH4-50L
Ціни на WetAir MWH4-50L |
---|---|---|---|---|
WetAir MWH4-50L | від 3 840 грн. | 16 пропозицій | ||
WetAir MWH4-80L | від 4 849 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →