Тостер Novis Iconic Line T4 (6116)
Відео 2Фото 9 |
Novis Iconic Line T4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novis Iconic Line T4
Усі ціни 15 →Тостер Novis Iconic Line T4 Red | 7 744 грн. |
Тостер Novis Iconic Line T4 Black | 7 985 грн. |
Тостер Novis Iconic Line T4 Black | 7 726 грн. |
NOVIS Iconic Line T4 Czarny | 6 720 грн. |
Тостер Novis Iconic Line T4 Black | 7 744 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →