Електрогенератор Nowa BG2800
Фото 6 |
Nowa BG2800 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa BG2800
Усі ціни 10 →Генератор бензиновый NOWA BG2800 | 6 750 грн. |
Генератор бензиновый NOWA BG2800 (147323) 980084 | 6 750 грн. |
Генератор бензиновий NOWA BG2800 101415-1 | 6 750 грн. |
Генератор бензиновый Nowa BG2800 | 6 725 грн. |
Бензиновий генератор Nowa BG2800 147323 | 6 911 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →