Електрогенератор Konner&Sohnen KS 2000i S
Відео 8Фото 7 |
Konner&Sohnen KS 2000i S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 2000i S
Усі ціни 29 →Генератор инверторный Konner&Sohnen KS 2000i S 000001091 | 21 999 грн. |
Генератор инверторный Konner&Sohnen KS 2000i S | 20 999 грн. |
Бензиновий інверторний генератор K?nner&S?hnen KS 2000i S | 20 999 грн. |
Генератор инверторный Könner&Söhnen KS 2000i S 2,0 кВ | 59 000 грн. |
Генератор iнверторний Konner&Sohnen KS 2000i S 101323-24 | 20 999 грн. |
Німецька марка Konner&Sohnen — справжній гуру в галузі «побудови» генераторів. Надійним джерелом резервного електропостачання в домашніх умовах або при вилазках на природу стане бензинова електростанція KS 2000i S.
Правильна синусоїда
Інверторний альтернатор на чолі внутрішньої «начинки» приладу видає напругу, яка за формою максимально наближені до правильної синусоїді. Йому буде рада високочутлива техніка на манер РК-телевізора, комп'ютера, звукової апаратури. У тривалому режимі генератора можна «вичавити» 1.6 кВт номінальної потужності. На максимальних обертах двигуна в короткостроковому режимі — якраз 2 кВт.
Повний бак
У бак Konner&Sohnen KS 2000i S поміщається близько 4 л бензинового палива. При стандартному сценарії експлуатації повної заправки резервуара вистачає на 6-годинний марафон «видобутку» електроенергії. В економічному режимі роботи цей час можна продовжити вдвічі, однак кінцевий витрата палива буде прямо залежати від рівня споживаної потужності підключених споживачів.
Хвалена німецька якість
Під панель управління на корпусі пристрою виділено місце спереду. Всі кнопочки і лампочки на ній підписані, а дві розетки на 230 В прикриті пластмасовими відкидними кришками. Додатково генератор поміщений в шумоізолюючий кожух, завдяки чому модель «шумить» на рівні 59 дБ. Шум під час роботи агрегата не розполохає живність на території домоволодінь і зайвий раз не потурбує недбайливих сусідів у багатоповерхівці, якщо виділити для бензогенератора трохи вільного місця на балконі. Єдиний мінус моделі — гострі грані прямокутної ручки для перенесення, які впиваються в руку. Втім, зазначений недолік з лишком компенсується хваленим німецькою якістю збірки поряд з адекватною вартістю пристрою.