Електрогенератор EnerSol EPG-5500SEL
Фото 8 |
EnerSol EPG-5500SEL |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPG-5500SEL
Усі ціни 31 →Генератор газо-бензиновый EnerSol EPG-5500SEL 144443 | 29 999 грн. |
Генератор газово-бензиновий EnerSol EPG-5500SEL 101345-275 | 29 999 грн. |
Газобензиновий генератор EnerSol EPG-5500SEL LPGСкидка -10. Звоните!!! | 25 900 грн. |
Газо-бензиновий генератор Enersol EPG-5500SEL | 27 000 грн. |
Enersol EPG-5500SEL газово-бензиновий офіційна гарантія ціна з ПДВ | 25 749 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →