Оперативна пам'ять OCPC XT II DDR4 1x16Gb MMX16GD436C18U
OCPC MMX16GD436C18U |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OCPC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OCPC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OCPC XT II DDR4 1x16Gb MMX16GD436C18U
Усі ціни 12 →Ocpc 16 Gb DDR4 3600 MHz Xt Ii Black (MMX16GD436C18U) | 2 168 грн. |
Ocpc 16 Gb DDR4 3600 MHz Xt Ii Black (MMX16GD436C18U) | 2 188 грн. |
ОЗУ DDR4 16Gb 3600MHz OCPC XT II Black, Retail MMX16GD436C18U | 2 195 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів OCPC 16 GB DDR4 3600 MHz XT II Black (M | 2 279 грн. |
Память DDR4 16Gb 3600MHz OCPC XT II Черный, Розничная торговля MMX16GD436C | 2 188 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →