Терморегулятор OJ Electronics OTN-1991
OJ Electronics OTN-1991 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OJ Electronics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OJ Electronics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OJ Electronics OTN-1991
Усі ціни 7 →OJ Electronics OTN-1991 механічний терморегулятор для теплої підлоги | 2 009 грн. |
OJ Electronics OTN-1991 | 2 009 грн. |
OJ Electronics OTN-1991 механічний терморегулятор для теплої підлоги | 2 009 грн. |
Oj Electronics Oj Electronics Терморегулятор OTN-1991 датчик підлоги (у ко | 1 748 грн. |
Oj Electronics Oj Electronics OTN-1991 6415 | 2 678 грн. |
Терморегулятор Oj Electronics OTN-1991 000006415 | 1 799 грн. |
Терморегулятор для підлоги OTN-1991, 14A, механічний. Гарантія 5 років! | 1 906 грн. |
Додаткові функції і можливості терморегулятора OJ Electronics OTN-1991:
- Клас захисту IP21
РекомендуємоПорівняти в таблиці →