Ручна лійка Omnires YOSEMITE-RCR
Фото 7 |
Omnires YOSEMITE-RCR |
|
Зовнішнє покриття ручного душу, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень. З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires YOSEMITE-RCR
Лійка Omnires Yosemite 5-режимна 17236184 | 967 грн. |
Omnires YOSEMITE YOSEMITE-RGL | 1 430 грн. |
душова лійка Omnires Yosemite chrome (YOSEMITE-RCR) | 760 грн. |
Душова лійка OMNIRES багаторежимна 102мм пластикова хром YOSEMITE-RCR | 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →