Душовий набір Omnires DAVIS-SXLUXCR
Фото 3 |
Omnires DAVIS-SXLUXCR |
|
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню ручного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires DAVIS-SXLUXCR
Душовий набір OMNIRES DAVIS із ручною лійкою, шлангом та стійкою 905мм хро | 3 320 грн. |
Душовий гарнітур Omnires Davis, хром (DAVISSXLUXCR) DAVIS-SXLUXCR | 3 320 грн. |
Душовий гарнітур Omnires Davis chrome (DAVIS-SXLUXCR) | 3 320 грн. |
Душовий набір OMNIRES DAVIS із ручною лійкою, шлангом та стійкою 905мм хро | 3 320 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →