Ваги Omron HN 286-E
Omron HN 286-E велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omron HN 286-E
Весы напольные OMRON HN-286 | 1 307 грн. |
Ваги підлогові OMRON HN-286 (HN-286-Е) | 1 370 грн. |
Ваги підлогові OMRON HN-286 | 1 438 грн. |
Додаткові функції і можливості ваг Omron HN 286-E:
- Розмір дисплея — 73x38 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →