Рюкзак One Polar 1003 25 л
Фото 7 |
One Polar 1003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 1003 25 л
One Polar W1003 green | 1 761 грн. |
Рюкзак Onepolar W1003 25 л Navy | 2 587 грн. |
One Polar W1003 grey | 1 761 грн. |
One Polar W1003 red | 1 761 грн. |
One Polar W1003 royal blue | 1 761 грн. |
Додаткові функції і можливості рюкзака One Polar 1003:
- Світловідбивні вставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →