SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
Відео 49Фото 26 |
SteelSeries Arctis 3 2019 Edition |
|
Удосконалена і універсальна ігрова накладна закрита гарнітура з популярної лінійки SteelSeries Arctis. Є однією і молодших моделей в колекції, позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання з широким асортиментом пристроїв. Штатний знімний кабель з роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm без проблем підключається до ігрових консолей Sony PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, смартфонів і комп'ютерів Apple Mac/MacBook (Pro).
Перехідник на 2х3-pin mini-Jack 3.5 mm забезпечує роботу з звичайними ПК. Незважаючи на те, що ігрові гарнітури зазвичай мають виражений акцент в низькочастотній області, в цій моделі виробник забезпечив рівне і збалансоване звучання. Завдяки цьому навушники SteelSeries Arctis 3 2019 Edition дають змогу отримувати задоволення не тільки від ігрового процесу, але і від прослуховування музичних композицій різних жанрів.
Конструкція цієї моделі легко підлаштовується під анатомічні особливості голови користувача і не викликає дискомфорту при тривалих багатогодинних ігрових сесіях. Якісні динамічні випромінювачі діаметром 40 мм з неодимовими магнітами, забезпечують адекватне відтворення повного частотного діапазону (20 до 22000 Гц). Заслуговує згадки і двонаправлений мікрофон з технологією ефективного шумозаглушення ClearCast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
Усі ціни 6 →Компьютерная гарнитура SteelSeries Arctis 3 2019 Edition Black (61503) | 3 999 грн. |
Игровая гарнитура SteelSeries Arctis 3 2019 Edition Black (61503) | 4 199 грн. |
Наушники SteelSeries Arctis 3 Black (61503) | 2 499 грн. |
Гарнитура SteelSeries Arctis 3 2019 Edition Black (61503) | 3 573 грн. |
Геймерські дротові навушники SteelSeries Arctis 3 2019 Чорний (61503) Fact | 2 002 грн. |
Геймерські дротові навушники SteelSeries Arctis 3 2019 Чорний (61503) Fact | 2 059 грн. |
0 2 1 7 |
Звук, дизайн, конструкція та комфорт. Недовговічне оголів'я та амбушурі. RAGE: користуюся SteelSeries Arctis 3 2019 Edition більше року |
Непогані навушники, але за таку ціну можна придбати щось більш збалансоване. Варто зауважити, що я користувався близько 8 років навушниками Sennheiser у парі з дискретною аудіокартою від Creative, що мене повністю влаштовувало. Але після того, як я почав грати в мультиплеєрні ігри, то вирішивши взяти собі ігрову гарнітуру. І в цілому для геймінгу SteelSeries Arctis 3 підходять і зайдуть більшості користувачів. Але мені вони не понравилися, бо з Sennheiser я полюбив прослуховування музики і підсів на lossless. А ці навушники мені не зайшли – звук ніби з бочки. Не вистачає деталізації та об'єму звучання, коротше кажучи, якість звуку мені геть не понравилась. Також, що потрібно відмітити – це тканинні амбушури. З одного боку вони легкі і від них голова не потіє, а з іншої - звукоізоляція геть погана, та і якість звучання гірша.
Тож ці навушники я віддав товаришу, а собі взявши HyperX Cloud Mix, які мені більше понравились своїм звучанням. Дизайн Якість звучання, ціна Микола Тивоненко: користуюся SteelSeries Arctis 3 більше року |
Не чіва гаварити топ Красивий дизайн чую всі звуки матеріал теж топ Немає користуюся SteelSeries Arctis 3 менше місяця |
Звучання є одним з найбільших переваг: вони відтворюють широкий частотний діапазон та будуть ідеальними для тих, кому важливе чітке звучання в іграх. Для меломанів не рекомендую, але музыку слухати також можна, особливо якщо використовувати додатковий софт.
Мікрофон не є чимось особливим, та для теревеньок з друзями чи передачі "інфі" в іграх - вистачає.
Мінусом є оголів'я навушників, яке з часом розтягується та амбушури зсередини зроблені із шкірзаму, через що в майбутньому цей шар розповзеться. Тому потрібно буде ці частини замінювати чи щось "хімічити".
Хоча навушники якісні, але ціна може бути відчутною для тих, хто шукає бюджетний варіант.