Смартфон OnePlus Ace Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 27Фото 9 |
Просунутий смартфон субфлагманського рівня майже повністю скопійований з моделі OnePlus 10T. Візуально від «десятки» модель, що розглядається, відрізняється розташуванням спалаху і відсутністю шильдика «Hasselblad» на краєчку майданчика з основною камерою. Лицьову панель смартфона займає екран на базі матриці Fluid AMOLED з розмірами по діагоналі 6.7 дюймів, роздільною здатністю картинки 2400х1080 пікселів, високою частотою розгортки 120 Гц та підтримкою технології розширеного динамічного діапазону зображення HDR10+.
Серце OnePlus Ace Pro – топовий восьмиядерний процесор Snapdragon 8+ Gen 1 із солідним запасом «залізної» продуктивності на перспективу. У базовій конфігурації смартфон має в своєму розпорядженні 12 ГБ оперативної пам'яті стандарту LPDDR5 і накопичувачем, що не розширюється, на 256 ГБ (UFS 3.1). В основній камері гаджета встановлено 50 МП датчик Sony IMX766 із оптичною стабілізацією зображення. Додатково смартфон отримав 8 МП ширик та 2 МП макрокамеру. Акумуляторна батарея пристрою ємністю 4800 мАгод підтримує надшвидку провідну зарядку потужністю 150 Вт - наполовину її можна зарядити лише за 5 хв., а повністю приблизно за 19 хв. Картину за моделлю доповнюють підекранний сканер відбитка пальців та операційна система ColorOS 12.1 на базі Android 12.
Купити OnePlus Ace Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 10 →OnePlus Ace Pro 10T 12/256GB Black STH0013798 | 17 899 грн. |
Смартфон OnePlus Ace Pro 12/256GB Jade Green | 18 490 грн. |
OnePlus Ace Pro 12/256GB Jade Green | 18 004 грн. |
Смартфон OnePlus Ace Pro 12/256GB (Moonstone Black) | 17 549 грн. |
Смартфон OnePlus Ace Pro 12/256GB Jade Green | 17 358 грн. |
чудовий телефон, дуже понравилася основа камера хоча це і не камерофон, за пів року користування не було жодного багу, фрізів, нічого, заряджається за 15 хвилин від 0 до 100% просто найкращий телефон за свої гроші ні Віталій Дрига: користуюся OnePlus Ace Pro 256GB/12GB кілька місяців |
Телефон найкращий у своїй ціновій категорії і йому немає рівних серед інших пристроїв. Просто шикарна модель, яка працює на ура. Заряджається дуже швидко, якщо у вас 20%, то можна сміливо поставити на зарядку і зарядиться через 10-15 хвилин. Камера відмінна основна, що фронтальна, нічна зйомка дуже хороша. Хороша оболонка оксиген ос. Телефон дуже потужний і навіть граючи в найважчі ігри сильно не гріється, геншин спокійно на ультра в 60 фпс запускає. Геншин це, мабуть, найважча гра на телефон. Озу можна розширити до 24гб, якщо версія на 12гб. У комплекті є чохол, плівка та пристрій для зарядки, за що взагалі прямий респект. Найкращий телефон Абсолютно все, чудовий телефон Їх немає HUAWEI #1: користуюся OnePlus Ace Pro 256GB/12GB менше місяця |
Модификації OnePlus Ace Pro
Ціни на OnePlus Ace Pro |
---|---|---|---|---|
OnePlus Ace Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 17 358 грн. | 10 пропозицій | ||
OnePlus Ace Pro 256 ГБ / 16 ГБ | від 14 950 грн. | 18 пропозицій | ||
OnePlus Ace Pro 512 ГБ / 16 ГБ | від 16 399 грн. | 13 пропозицій |