Смартфон OnePlus Ace 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 34Фото 17 |
Вельми примітний смартфон впевненою середньої руки з солідним запасом «залізної» потужності і шалено швидкою швидкістю дротової зарядки. Запорука вражаючої продуктивності мобільного пристрою-топовий восьмиядерний процесор MediaTek Dimensity 8100-Max, в якому прокачали стабільність частоти кадрів в іграх, збільшили обчислювальну потужність штучного інтелекту і попрацювали над шумозаглушенням при створенні нічних знімків.
Чіпсет підкріплюється 12/256 ГБ нерозширюваної пам'яті. Що ж стосується швидкої зарядки, акумулятор смартфона ємністю 4500 мАгод заряджається на потужності 150 Вт. Буквально за 5 хв.запаси енергії в осередках акума заповнюються наполовину, а повний цикл зарядки батареї займає всього-на-всього 17 хв. зображення OnePlus ACE 256GB/12GB транслює на OLED-екрані 6.7-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів і частотою оновлення 120 Гц.
У підекранному шарі дисплея встановлений дактилоскопічний сканер. Провідний сенсор основної камери мобільного пристрою на 50 МП може похвалитися оптичною стабілізацією зображення. Пліч-о-пліч з ним стоять 8 МП сверхшірік і 2 МП допоміжний датчик. » З коробки " смартфон поставляється з попередньо встановленою ОС операційною системою Android 12, поверх якої накатана фірмова оболонка ColorOS 12.1
Купити OnePlus Ace 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 20 →Смартфон OnePlus Ace 12/256GB Black | 16 439 грн. |
OnePlus Ace 12/256GB Black ФР-063214 | 16 099 грн. |
Смартфон OnePlus Ace 12/256GB (Black) | 15 699 грн. |
Смартфон OnePlus Ace 12/256GB Black | 16 675 грн. |
OnePlus Ace 12/256GB Black | 14 861 грн. |
Корпус на відчуття здається дуже дешевим, не зручно тримати в руках, із чохлом нормально. По начинці все супер. Все окрім корпусу. Дешеві матеріали корпусу. Oleksii Dolpf: користуюся OnePlus Ace 256GB/12GB менше місяця |
Користуюсь кілька днів, телефон літає, особливо зайшла зарядка, кнопки зроблені не дуже зручно для чохла книжкою (кнопки звуку зліва), але якщо ви лівша, то це просто вау як зручно, корпус весь пластик, але за рахунок цього дуже легкий, порівняно з минулим який з цільного шмата металу, рамок майже немає. Батарейки вистачає для моїх завдань з головою, а в разі чого можна зробити паузу на 15-20 хвилин і він спокійно встигне зарядитися. Телефоном насолод. - Зарядка
- Екран - Камери - Мікрофон - Гарантія 3 місяці
- Постійно вимазується камера пальцем (то вже мох звички/проблеми) Владислав: користуюся OnePlus Ace 256GB/12GB менше місяця |
Топовий пристрій. Клон OnePlus 10R для інших ринків (так само і визначається програмами) дуже схожий за характеристиками на Realme GT Neo3.
Дуже потужний процесор із швидкою ОЗУ та пам'яттю, поки з додатків нічим було навіть повністю навантажити. У топової комплектації 12/512 (+12 віртуальної ОЗУ) про нестачу пам'яті кожен з них можна забути. Легкий пластиковий корпус, комусь мінус, для мене плюс однозначно. Єдине - незвичне розташування гойдалки гучності (ліворуч), але якщо перемикаєте звук рідко - то барабаном. Прекрасної якості екран OLED 120 Гц з насиченими кольорами та налаштуваннями кольору. Камера навіть у стоку поки що на голову краще з тих, що доводилося використовувати (були різного роду Xiaomi та Poco X-серії з GCam, iPhone 7+ та ін), оптична стабілізація відпрацьовує на 5+ Ну і особливість - це 150 Вт зарядка і, як наслідок, автономність загалом. При кількох % заряду ставиш на зарядку і йдеш варити каву – 50%+ вже буде) Комплектний провід під 150 Вт дуже жорсткий, ледве згинається. Стереозвук гарної якості, з явним натяком на наявність низьких частот. Дивно бачити такий апарат у ціні трохи за 15 тис грн, у багатьох брендів модель могла легко бути флагманом) Топова продуктивність, відмінна камера зі стабілізацією, високоякісний екран із пристойним запасом яскравості, надшвидка зарядка Незвично розташування регулювання гучності (але це скоріше на любителя) |
Модификації OnePlus Ace
Ціни на OnePlus Ace |
---|---|---|---|---|
OnePlus Ace 128 ГБ / 8 ГБ | від 20 890 грн. | 34 пропозиції | ||
OnePlus Ace 256 ГБ / 8 ГБ | від 11 989 грн. | 23 пропозиції | ||
OnePlus Ace 256 ГБ / 12 ГБ | від 13 994 грн. | 20 пропозицій | ||
OnePlus Ace 512 ГБ / 12 ГБ | від 12 360 грн. | 13 пропозицій |