Смартфон OnePlus 11 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 25Фото 17 |
OnePlus 11 128 ГБ / 8 ГБ
2023 рік11-те поколіннякамерафонгарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 6безрамковийDolby VisionLTPO
Екран:6.7 ", 3216x1440, 526 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:3 модулі, 50 МП, + 48 МП, та 32 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:205 г
Адаптивна частота оновлення екрана різного контенту (1 – 120 Гц). Система камер від компанії Hasselblad. 13-канальний мультиспектральний датчик. Біонічний вібромотор із подвійною суперпозицією (відчуття двох різних вібрацій одночасно).
Стереодинаміки з подвійними магнітами за допомогою Dolby Atmos. Функція Always-on Display із частотою оновлення екрана 1 Гц.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OnePlus 11 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 31 →Смартфон OnePlus 11 8/128GB Eternal Green (Global) | 27 299 грн. |
OnePlus 11 8/128GB Black (Global Version) 11 8/128GB Black (Global Version | 24 778 грн. |
Смартфон OnePlus 11 8/128GB Eternal Green (Global) | 26 799 грн. |
OnePlus 11 8/128GB Green MJ-057903 | 26 699 грн. |
Смартфон OnePlus 11 8/128GB Black | 25 680 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
22 грудня 2023, 19:07
Підкажіть чи актуальна ще проблема з блокуванням китайської версії телефону. #
Хочу придбати китайську версію з глобальною прошивкою. Чи краще взяти глобал?
24 серпня 2023, 15:12
В китайской версии Ван пласт будет работать NFS? #
И в перепрошитой версии глобал ROM
22 серпня 2023, 01:19
Подскажите пожалуйста чем отличается глобальная версия Ван плюса 11 от китайской #
Во всех версиях оксигенОС?или в китайских колорОС?
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації OnePlus 11
Ціни на OnePlus 11 |
---|---|---|---|---|
OnePlus 11 128 ГБ / 8 ГБ | від 23 429 грн. | 31 пропозиція | ||
OnePlus 11 256 ГБ / 12 ГБ | від 21 949 грн. | 24 пропозиції | ||
OnePlus 11 256 ГБ / 16 ГБ | від 22 825 грн. | 53 пропозиції | ||
OnePlus 11 512 ГБ / 16 ГБ | від 24 377 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →