Смартфон OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 10Фото 6 |
OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.74 ", 2772х1240 (20:9), 451 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 9000
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:194 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 40 →Смартфон OnePlus Nord 3 5G 8/128GB Misty Green 5011103075Простий блиск OnePlus Nord 3 5G має простий, стриманий дизайн, який виглядає так, ніби він належить до чогось набагато дорож... щечого. Колір Tempest Gray має кришку з 2.8D шовкового скла з матовою текстурою, яка захищає від відблисків і відбитків пальців, а колір Misty Green - з витонченим глянцевим покриттям з целадонового скла. Тонкий 8,15-міліметров Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 16 999 грн. |
Смартфон OnePlus Nord 3 8/128GB Dual Sim Misty Green Nord 3 8/128GB MistyOnePlus Nord 3 – відмінна смартфонна опція для людей, які шукають баланс між якістю та ціною. Екран OnePlus Nord 3 має AMOLE... щеD-дисплей розміром 6,74 дюйма, з роздільною здатністю 1240x2772 та максимальною яскравістю HBM-1100 cd/m2. Також його особливостями є 120 Hz оновлювана частота, контрастність 2000000:1, а також підтримка HDR10+. Дисплей має 87,6% використовувану поверхню та витримує удари завдяки застосуванню в Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 16 999 грн. |
Смартфон OnePlus Nord 3 5G (CPH2493) 6.74" 8/128GB, 2SIM, 5000мА•год (5011OnePlus Nord 3 Отличный смартфон со стильным дизайном, доступным в нескольких цветах, а также широкими возможностями для комф... щеортного повседневного использования и развлечений. Корпус модели выглядит эффектно и практично. Дисплей с диагональю 6.74" Емкость аккумулятора 5000 мАч Основная камера 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп Процессор MediaTek Dimensity 9000 Поддержка быстрой зарядки 80 Вт Тонкий корпус Очень ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 16 364 грн. |
OnePlus Nord 3 8/128GB Tempest Gray 50111030746.74" 8/128GB, 2SIM, 5000мАг 2772x1240 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 18 359 грн. |
OnePlus Nord 3 5G 8/128GB (Misty Green) | 16 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія OnePlus Nord (середні)Порівняти в таблиці →
від 15 531 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 8 848 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 15 259 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 9 948 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 890 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 7 320 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
від 10 990 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 16 004 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 10 821 грн.
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 8 900 грн.
5G, 6.49 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 3 модулі, 13 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 8 505 грн.
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4115 мАгод, 184 г
від 14 495 грн.
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 4 130 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 4 092 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 7 999 грн.
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 690 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 15 300 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 170 г
від 13 907 грн.
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4115 мАгод, 184 г
від 11 570 грн.
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
Відеоогляди
СВЯТЫЕ ПАЛАСЫ! Ну вы чё? Oneplus NORD 3 после NORD 2 – во дают!
20 липня 2023144 636 переглядів
OnePlus Nord 3 - The Real Truth!
23 липня 2023246 844 перегляда
OnePlus Nord 3 - New Mid-Range King Lets Test
5 липня 2023670 615 переглядів
OnePlus Nord 3 5G - New Competitor 2023 !
5 липня 2023938 114 переглядів
OnePlus NORD 3: A Good Upgrade?
5 липня 2023287 626 переглядів
OnePlus Nord 3 5G Review: They Upgraded EVERYTHING!
5 липня 2023124 457 переглядів
OnePlus Nord 3 Full Review!
8 липня 2023145 673 перегляда
Galaxy A54 vs OnePlus Nord 3: Clear Comparison!
29 липня 2023193 572 перегляда
OnePlus Nord 3 review
5 липня 2023333 158 переглядів
OnePlus Nord 3 - Sentymentalny POWRÓT - RECENZJA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
30 липня 202331 057 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OnePlus Nord 3
Ціни на OnePlus Nord 3 |
---|---|---|---|---|
OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ | від 15 259 грн. | 41 пропозиція | ||
OnePlus Nord 3 256 ГБ / 12 ГБ | від 16 004 грн. | 3 пропозиції | ||
OnePlus Nord 3 256 ГБ / 16 ГБ | від 15 531 грн. | 72 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 14 950 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 204 г
від 14 300 грн.
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 13 994 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 14 649 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод
від 16 608 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г, ультратонкий
від 16 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 15 979 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 15 799 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 13 051 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 17 990 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 16 833 грн.
5G, 6.67 ", 526 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 54 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 205 г