Смартфон OnePlus Nord N30 SE 128 ГБ / 4 ГБ
OnePlus Nord N30 SE 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.72 ", 2400x1080 (20:9), 392 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 6020
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:193 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OnePlus Nord N30 SE 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 12 →OnePlus Nord N30 SE 4/128GB Black Satin mj-063128Тип СмартфониБренд OnePlusСерія OnePlus Nord N30 SEТип екрану IPSДіагональ екрану 6.72''Роздільна здатніс... щеть екрану 2400x1080 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 972 грн. |
OnePlus Nord N30 SE 4/128GB Black Satin OnePlus Nord N30 SE (CPH2605) 4/12 | 7 599 грн. |
Смартфон OnePlus Nord N30 SE 4/128GB Black Satin | 7 399 грн. |
Смартфон OnePlus Nord N30 SE 4/128GB Black SatinПреміум дизайн OnePlus Тонкий, легкий та елегантний. Цей телефон зручно тримати в руці і виглядає дуже ефектно. Вибирайте вер... щесію «Блакитні іскри» із сяючою текстурою або глянсовий дизайн «Чорний атлас». Дисплей 6,72" FHD + Sunlight Насолоджуйтесь улюбленими фільмами та фотографіями на кольоровому HD-дисплеї, який забезпечує високу чіткість відтворення навіть за яскравого сонячного світла. Pixophone.comЗ нами 1 рік (Івано-Франківськ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 7 920 грн. |
OnePlus Nord N30 SE 4/128GB Black SatinДисплей: 6.72" / IPS LCD (2400x1080 точек) / Процессор: Mediatek Dimensity 6020 + Mali-G57 MC2 / Оперативная память: 4 Гб / В... щестроенная память: 128 Гб / microSD - нет / Камера: 50+2Мп + фронт 8Мп / Батарея: 5000 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 3 міс. Поскаржитись | 8 268 грн. |
ще 7 пропозицій
Серія OnePlus Nord (середні)Порівняти в таблиці →
від 15 531 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 8 848 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 15 259 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 9 948 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 890 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 7 320 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
від 10 990 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 16 004 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 10 821 грн.
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 5 499 грн.
5G, 6.49 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 3 модулі, 13 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 8 505 грн.
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4115 мАгод, 184 г
від 14 495 грн.
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 4 115 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 9 000 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод
від 4 092 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 7 999 грн.
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 690 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 11 100 грн.
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 15 300 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 170 г
від 12 099 грн.
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4115 мАгод, 184 г
від 13 907 грн.
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4115 мАгод, 184 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 386 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 2 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 5 509 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 32 270 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 999 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 617 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 21 198 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 429 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г