Навушники
Onikuma K12
Відео 2Фото 5 |
Onikuma K12 2020 рік |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Onikuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Onikuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Onikuma K12
Усі ціни 7 →Навушники ONIKUMA Gaming with LED K12 black/red | 1 270 грн. |
ONIKUMA K12 ігрові навушники дротові геймерські з підсвіткою мікрофоном га | 999 грн. |
Ігрова гарнітура Onikuma K12 з мікрофоном і LED підсвічуванням | 1 199 грн. |
Навушники ONIKUMA Gaming with LED K12 black / red | 1 338 грн. |
Навушники ONIKUMA Gaming with LED K12 | 1 445 грн. |
Ігрові навушники Onikuma K12 з мікрофоном і LED RGB підсвіткою дротові Bla | 999 грн. |
Навушники ONIKUMA Gaming with LED K12 black / red | 1 167 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →