Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Велосипеди та аксесуари   /   Аксесуари до велосипедів   /   Велоліхтарі   /   ONRIDE

Мигалка ONRIDE Key Rear (6931610383)

Фото - Велоліхтар ONRIDE Key Rear
ONRIDE Key Rear
Тип
мигалка
Діодів (шт.)
36 шт.
Режимів роботи
5
Джерело живлення
акумулятор
Вага мигалки
25 г
Зарядка через USB-порт
+
Матеріал корпуса
алюміній
Захист від вологи
IPX4
Ударостійкість
Кріплення
гнучке
Швидкознімне кріплення
Офіційний сайт
onride.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Маркування виробника
6931610383

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONRIDE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONRIDE.
Як вибрати потужний велосипедний ліхтарХороші велоліхтарі дозволяють добре бачити дорогу та бути помітним для інших учасників дорожнього руху.

Купити ONRIDE Key Rear

Мигалка задняя ONRIDE Key, USB, 80 Lumens 6931610383

Задняя мигалка ONRIDE Key – стильный, компактный и мощный аксессуар для повышения видимости велосипедиста. Благодаря... щеиспользованию высокоярких мини-светодиодов COB она обеспечивает световой поток до 80 люмен, а рассеивающая линза гарантирует отличную боковую видимость. Влагозащищённый корпус из алюминиевого сплава и пластика обеспечивает долговечность даже в неблагоприятных
VeloGO.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
480 грн.

Onride Заднє світло ONRIDE Key (75 lm, 300 mAh) 6931610383

Опис: - Джерело світла: LED модуль СОВ 36 - Світловий потік: до 75 Lm - Елемент живлення: Li-Pol акумулятор 300 mAh... ще- Заряджання: порт USB micro-B - Індикація стану батареї - 5 режимів роботи: - постійне світло - 2 рівні яскравості - миготіння - 3 режими - Час роботи: від 1 до 6 години. - Захист від вологи: IPх4 - Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав + пластик - Кріплення: еластичний гумовий хомут зі швидкознімною кліпсою - Вага: 40 г
Lisoped.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Заднє свiтло ONRIDE KEY (червоний-чорний) 6931610383

Загальнi характеристики Виробник ONRIDE Вид Мигалка, задня Освiтлення Cob Led, 80 люмен... щеКрiплення пiд сiдло (22-35 мм), швидкознiмне, монтаж без iнструментiв Час роботи постiйний - до 2 г Режими задньої фари постiйний (2 режими), блимаючий Iнше Корпус алюмiнiй + пластик, водостiйкий Джерело живлення акумулятор Комплектацiя крiплення, елементи живлення, зарядний пристрiй Колiр корпусу червоний, чорний Вага 25 г
Velotime.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
520 грн.

Заднє велосвітло акумуляторне Onride Key 50lm (6931610383)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bike&Water З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
528 грн.

Заднє світло Onride Key (1085-6931610383)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TI TRAVEL MARKET З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на ONRIDE Key Rear