Мигалка Lezyne Femto Drive Rear
Відео 1Фото 10 |
Lezyne Femto Drive Rear |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Femto Drive Rear
Усі ціни 33 →Ліхтар Lezyne LED FEMTO DRIVE REAR (блакитний) 4712805 978427 | 564 грн. |
Мигалка задняя Lezyne Femto Drive Rear черный 4712805 977833 | 564 грн. |
Lezyne Велофонарь задний Lezyne LED FEMTO DRIVE REAR black 4712805977833 | 629 грн. |
Комплект Lezyne LED FEMTO DRIVE REAR, серебристый 4712805 977888 | 1 080 грн. |
Велофара Lezyne LED Femto Drive Rear (голубой) 4712805978427 | 564 грн. |
ще 20 пропозицій
Батареї сідають дуже швидко, коштують недешево. Попередній коментатор набрехав із трьох коробів, є підозра, що писав сам продаваний. Чи не ведіться на рекламу, читайте відгуки на форумах. Досить непогане світло Швидко висаджує батареї, а коштують вони дуже дорого. Простіше купити із вбудованим акумулятором. користуюся Lezyne Femto Drive Rear кілька місяців |
Відразу після покупки великий почав купувати собі стартовий набір: замок, шолом, насос, набори ключів і освітлення, без нього ніяк. З цим брендом я знайомий вже давно і довіряю йому, тому сумнівів яку мигалку брати не було, тим паче вона компактна і взагалі виглядає приємно, та й ціна нормальна. Я катаю з нею вже 3 роки і ось як причепив її на підсід, так вона там і висить весь цей час, батарейки тримають досі, кріплення теж у порядку, зроблено все якісно, єдине, що потрібно це протирати після дощу, у мене До речі, великий без крил і вся вода і бруд летить під сідло якраз на мигалку, а їй взагалі все одно. У мигалці зробили 5 режимів, там 3 режими мерехтіння з різною частотою, режим пульс (по суті те саме мерехтіння) і постійне світіння. Я собі завжди вмикаю режим найшвидшого мерехтіння, так і в очі на дорозі краще кидається і батарейка висаджується повільніше. Сама мигалка дуже яскрава, коли її вмикаєш видно ззаду на дорозі від неї світло, думаю мене дуже добре помітно. Корпус добротний з металу, вщент прикручений на різьбленні - відкрутив поміняв батарейки і забув ще на кілька років, обслуговування найпростіше. Сама мигалка дрібна, і під сідлом, коли вона вимкнена, її практично не помітно. Я покупкою дуже задоволений, мигалка просто невбивна, рекомендую брати. Габарити, якість, ціна, зовнішній вигляд Немає Віктор С.: користуюся Lezyne Femto Drive Rear більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →