Похідний ніж Ontario RAT 1 SP
Відео 4Фото 3 |
Ontario RAT 1 SP |
|
Середній ціновий сегмент, що представляє, складаний ніж торгової марки Ontario - це універсальна «робоча конячка» для повсякденного застосування. Він нагоді в поході, де допоможе з приготуванням їжі або виконанням іншої підручної роботи, підійде грибникам, а також для постійного носіння в рюкзаку або в кишені одягу (у складеному вигляді має довжину 12 см). Складаний механізм дозволяє відкривати модель однією рукою, а також тут є замок блокування леза, що підвищує безпеку експлуатації.
Рукоятка виконана з нейлону, передбачає невелике підпальцеве вилучення для комфортного прямого хвату, а також отвір для застосування темляка (спеціального ремінця). Ніж Ontario RAT 1 SP може похвалитися відносно невеликим по довжині (89 мм), але досить товстим (3 мм) лезом з гладкою ріжучою кромкою. Клинок виконаний із сталі марки AUS-8. До переваг цього металу відноситься висока твердість, що відповідає показнику 58 за шкалою HRC, тривале збереження гостроти, легкість заточування, а також непогана стійкість до корозії. Все це робить модель добре підготовленою до різних польових умов експлуатації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ontario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ontario.
Купити Ontario RAT 1 SP
Складаний Ніж Ontario RAT-1 Silver Plain Помаранчевий (ON8848OR) | 4 769 грн. |
Складаний Ніж Ontario RAT-1 Silver Plain Black Handle (8848SP) | 3 969 грн. |
Складаний Ніж Ontario RAT-1 Silver Plain OD Зелений (8848OD) | 3 969 грн. |
Складаний Ніж Ontario RAT-1 Silver Plain Coyote Коричневий (8848CB) | 3 969 грн. |
- Модель RAT Plain Edge — має гладке лезо
- Модель RAT Partial Serrated Edge — має комбіноване лезо