Похідний ніж Civivi Ortis C2013C
Відео 13Фото 38 |
Civivi Ortis C2013C |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Ortis C2013C
Усі ціни 32 →Civivi Ortis C2013C Green | 2 346 грн. |
Ніж складаний Civivi Ortis C2013C | 2 346 грн. |
Карманный нож Civivi Ortis зеленый C2013C | 2 850 грн. |
Ніж складаний Civivi Ortis C2013C | 2 850 грн. |
Ніж Civivi Ortis Green (C2013C) | 2 422 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →