Навушники
OPPO MH135 Type-C
Відео 3Фото 3 |
OPPO MH135 Type-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPPO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPPO MH135 Type-C
Усі ціни 11 →Навушники OPPO MH135 Type-C white | 890 грн. |
Наушники Oppo MH135 Type-C White | 669 грн. |
Oppo MH135 Type-C White STH0014366 | 849 грн. |
OPPO MH135 Type-C White 111199 | 672 грн. |
Навушники з мікрофоном OPPO MH135 Type-C White | 759 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →