Радіатор опалення Optimum 22K 600x900
від 2 545 до 3 484 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Optimum 22K 30
Характеристики
Optimum 22K 600x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Optimum 22K 600x900
Сортувати
OPTIMUM 600x900 22 тип К | 3 005 грн. |
Радиатор стальной Optimum 600x900 22 тип К | 2 545 грн. |
OPTIMUM 600x900 22 тип К | 3 005 грн. |
Радіатор сталевий панельний Optimum 22 бок 600х900 140320241151 | 3 005 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 600x900 13678 | 3 484 грн. |
Радиатор стальной панельный Optimum 22 бок 600x900 000013678 | 2 705 грн. |
Радіатор сталевий Optimum тип 22K 600x900 мм 2203 Вт (22K 600x900) | 3 154 грн. |
Закрити
Рекомендуємо