Радіатор опалення Optimum 22VK 500x500
від 1 885 до 2 897 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Optimum 22VK 15
Характеристики
Optimum 22VK 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Optimum 22VK 500x500
Сортувати
OPTIMUM 500x500 22 тип VK | 2 237 грн. |
Радиатор стальной Optimum 500x500 22 тип Vk | 1 885 грн. |
OPTIMUM 500x500 22 тип VK | 2 019 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 низ/справа 500x500 (без INNER) 1317 | 2 897 грн. |
Радіатор сталевий Optimum тип 22VK 500x500 мм 1020 Вт (22VK 500x500) | 2 348 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 низ/справа 500x500 INNER | 2 349 грн. |
Закрити
Рекомендуємо