Пила Optimum OPTIsaw SQ-V13 3194013
Відео 1Фото 7 |
Optimum OPTIsaw SQ-V13 3194013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIsaw SQ-V13 3194013
Усі ціни 8 →Ленточная пила Optimum OPTIsaw SQ-V13 3194013 | 19 843 грн. |
Ленточная пила по металлу Optimum OPTIsaw SQ-V13 3194013 | 19 248 грн. |
Стрічкова пила по металу Optimum Maschinen Quantum SQ-V13 (3194013) | 17 150 грн. |
Ленточная пила по металлу/ленточнопильный станок OPTIsaw SQ-V13 3194013 | 19 843 грн. |
Optimum 3194013 | 25 680 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди