Пила FDB Maschinen SG 115 (826759)
Фото 3 |
FDB Maschinen SG 115 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen SG 115
Усі ціни 8 →Стрічкопильний верстат FDB Maschinen SG 115 / SG 4012 (0.37 кВт) (826759) | 27 100 грн. |
Стрічкова пилка FDB Maschinen SG115 (SG4012) 826759 | 27 100 грн. |
Ленточная пила FDB Maschinen SG115 (SG4012) 826759 | 27 100 грн. |
Стрічковопильний верстат FDB Maschinen SG 115 / SG 4012 (0.37 Вт) (826759) | 27 100 грн. |
Стрічкова пилка FDB Maschinen SG115 (SG4012) | 27 044 грн. |
ще 3 пропозиції
anonim
4 грудня 2016, 21:14
Перегрев двигателя #
После 2-3х резов диаметра 60 двигатель перегревается, проблема?, или переживет?
anonim
16 січня 2017, 09:38
Как настроить пилу ? #
как настроить пилу ?Какие есть необходимые регулировки ?Где их можно посмотреть ?