Пальник OPTIMUS Nova (8016276)
Відео 19Фото 9 |
OPTIMUS Nova |
|
Універсальний ключ в комплекті для доглядом за пальником. Магнітна голка для прочищення форсунки, якою можна користуватися навіть під час приготування їжі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPTIMUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPTIMUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPTIMUS Nova
Рідкопаливний пальник Optimus Nova 8016276 | 9 180 грн. |
Горелка жидкотопливная Optimus NOVA 8016276 | 9 180 грн. |
Рідкопаливна плитка Optimus Nova (8016276) | 9 180 грн. |
Пальник Optimus Nova (1017-8016276) | 9 180 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →