Пальник Kovea KB-N9602
Відео 1Фото 3 |
Kovea KB-N9602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KB-N9602
Усі ціни 21 →Газовая горелка Kovea Exploration KB-N9602-1 8806372095048 | 4 468 грн. |
Горелка газовая туристическая выносная Kovea Exploration KB-N9602-1 98-102 | 4 468 грн. |
Газовая горелка Kovea Exploration KB-N9602-1 (8806372095048) | 4 468 грн. |
Туристичний пальник Kovea Exploration KB-N9602-1 | 4 468 грн. |
Пальник Kovea Exploration KB-N9602-1 (8806372095048) | 4 438 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пальника Kovea KB-N9602:
- Адаптер для підключення до цангового газового балона в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →