Пальник OPTIMUS Vega
Відео 16Фото 3 |
OPTIMUS Vega |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPTIMUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPTIMUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPTIMUS Vega
Усі ціни 6 →Газовий пальник Optimus Vega (8018505) 635 | 6 120 грн. |
Газовий пальник Optimus Vega 8018505 | 6 120 грн. |
Горелка газовая Optimus VEGA 8018505 | 6 120 грн. |
Газова плитка Optimus Vega (8018505) | 6 120 грн. |
Газовий пальник Optimus Vega | 5 580 грн. |
Газовий пальник Optimus Vega (1017-8018505) | 6 120 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →