Пальник Kovea KB-1006
Відео 4Фото 9 |
Kovea KB-1006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KB-1006
Усі ціни 25 →Газовая горелка Kovea Camp-5 KB-1006 8806372095147 | 3 591 грн. |
Горелка газовая туристическая выносная Kovea Camp-5 KB-1006 98-1023 | 3 591 грн. |
Kovea Camp-5 KB-1006 (8806372095147) | 3 591 грн. |
Газовая горелка Kovea Camp-5 KB-1006 (8806372095147) | 3 592 грн. |
Туристичний пальник Kovea Camp-5 KB-1006 | 3 591 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пальника Kovea KB-1006:
- Можливість підключення цангового газового балона за допомогою адаптера (в комплекті не йде)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →