Пальник OPTIMUS Polaris Optifuel
Відео 19Фото 7 |
OPTIMUS Polaris Optifuel |
|
Комплектується насосом, вітрозахистом, теплоотражателем і ремнабором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPTIMUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPTIMUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPTIMUS Polaris Optifuel
Усі ціни 12 →Мультипаливний пальник Optimus Polaris Optifuel (8019229) 642 | 11 025 грн. |
Мультипаливний пальник Optimus Polaris Tactical 8020428 | 11 475 грн. |
Горелка мультитопливная Optimus POLARIS Optifuel 8019229 | 11 025 грн. |
Мультипаливна плитка Optimus Polaris Optifuel з паливною флягою 0.4 л (801 | 11 475 грн. |
Мультипаливний пальник з паливною флягою Optimus Polaris Optifuel incl Fue | 11 475 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →