Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Толокари й каталки   /   Orion

Каталка Orion 900

Фото - Каталка (толокар) Orion 900
Відео 15Фото 4
Orion 900
Колір
Тип
каталка
Зовнішній вигляд
автомобіль
Оснащення
спинка
багажник
клаксон
Матеріал корпуса
пластик
Матеріал коліс / полозів
пластик з гумою
Поворотні колеса
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orion 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orion.

Купити Orion 900

Усі ціни 7 →

Дитяча машинка-каталка Оріон Ретро з клаксоном бордова 900

Маркетплейс: Rozetka.ua  Green bear З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
916 грн.

Каталка-толокар Orion Ретро 900 дитяча машинка, багажник під сидінням, бордовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vioshop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
855 грн.

Машина "Ретро" 900 (1) "ORION" бордовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  P-Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
962 грн.

Машина-толокар "Ретро" бордовий ORION 900

Маркетплейс: Rozetka.ua  Firstsale З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
990 грн.

Машинка-каталка толокар Оріон Ретро бордова 900К

Маркетплейс: Rozetka.ua  Ігрошарія З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 056 грн.

Автомобіль для прогулянок - толокар Ретро, Orion (бордовий), 900

Маркетплейс: Rozetka.ua  Fantasy Land З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 022 грн.

Машина "Ретро" 900 "ORION" бордовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  173 квартал З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
844 грн.

Динаміка цін на Orion 900

Відеоогляди