Медичний термометр Oromed Oro-Color Max
Oromed Oro-Color Max |
Тип | інфрачервоний | Область застосування | лобний | Температури повітря | | Температури рідин | | Тривалість вимірювання | 1 с | Діапазон вимірювання | 0 – 93 °C | Точність вимірювання | 0.3 °C | Пам'ять показань | 35 шт | Підсвічування дисплея | | Джерело живлення | 2xAAA | Габарити | 161x43x68 мм | Вага | 88 г | Офіційний сайт | oromed.com.ua | Дата додавання на E-Katalog | березень 2023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oromed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oromed.
Купити Oromed Oro-Color Max
|
| Термометр Oromed безконтактний ORO-COLOR MaxВиробник: Oromed / Колір: белый Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 2 065 грн. | | |
|
| Термометр Oromed бесконтактный ORO-COLOR MaxПроизводитель: Oromed / Цвет: белый ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 2 055 грн. | | |
|
| Термометр бесконтактный OROMED ORO-COLOR MAXТермометр бесконтактный OROMED ORO-COLOR MAX:
- предназначение - измерение температуры тела и поверхностей с использованием технологии инфракрасного излучения
- универсальность, подходит для измерения температуры тела у взрослых и детей
- наличие функции трехцветной индикации температуры, которая позволяет сразу определить, повышена ли темпера... щетура у человека
- возможность Medmag.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 2 065 грн. | | |
|
| Oromed ORO-COLOR MAX ORO-COLORMAXКомплектація/Гарантійний талон, Термометр, Інструкція|Живлення/2 х ААА|Бренд/Oromed|Тип/Безконтактний|Область вимірювання температури/Лобна частка, Об'єкти|Діапазон вимірювань температури/Людини: 34 ° С - 43 ° С, Об'єкти: 0 ° С - 93 ° С|Час вимірювання/1 c|Гарантійний термін/1 рік|Точність вимірювання/±0,3°C|Тип пристрою/Термометр|Країна виробництв... щеа/Польща|Особливості/Автовідключення, Кольорова інтерпретація результатів COMFY.uaЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 065 грн. | | |
Динаміка цін на Oromed Oro-Color Max