Масажна ванночка для ніг Oromed Oro-Water Relax
Фото 10 |
Oromed Oro-Water Relax |
|
4-ступінчастий перемикач температури. 3 режими роботи: вібраційний, бульбашковий і режим нагріву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oromed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oromed.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oromed Oro-Water Relax
Masażer do stóp OROMED ORO-WATER RELAX | 3 810 грн. |
Oromed ORO-WATER RELAX ORO-WATERRELAX | 5 235 грн. |
Массажная ванночка Oromed Oro-Water Relax | 2 802 грн. |
Ванночка для ніг OROMED ORO-WATER RELAX | 5 235 грн. |
Гідромасажер для ніг OROMED ORO-WATER RELAX | 5 235 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →