Радіокерована машина OTAMANKO Bull Rider (С006 red)
![]() |
OTAMANKO Bull Rider
Можливість зміни коліс для виконання різноманітних трюків. Вбудований парогенератор для створення ефекту вихлопного диму.
Всі характеристики
Характеристики Bull Rider
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTAMANKO Bull Rider
Усі ціни 14 →Машинка OTAMANKO Танцююча машинка BULL RIDER Червоний | 1 283 грн. |
| 1 350 грн. | ![]() |
Автомодель Otamanko Bull rider Танцююча червоний (532.02.47) 532.02.47 | 1 380 грн. |
| 1 380 грн. |
Машинка OTAMANKO Танцююча машинка BULL RIDER Червоний 532.02.47 | 1 311 грн. | ![]() |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →