Смартфон Oukitel C19 16 ГБ / 2 ГБ
Відео 17Фото 14 |
Закрити
Шапка
Oukitel C19 16 ГБ / 2 ГБ
2020 рікC (бюджетні)
Екран:6.49 ", 1560х720 (19.5:9), 265 ppi, 60 Гц
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:MediaTek MT6737
Камера:3 модулі, 13 МП
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:186 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel C19 16 ГБ / 2 ГБ
OUKITEL C19 2/16Gb BlackOUKITEL C19
Компанія Oukitel з'явилася на міжнародному ринку зовсім недавно. Бренд був заснований в 2015 році двома добре відомими в Піднебесній фірмами DOOGEE і Ouki. Завдяки розвинутій базі, наявності виробничих майданчиків і науково-дослідн Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 2 699 грн. |
OUKITEL C19 2/16Gb GreenOUKITEL C19
Компанія Oukitel з'явилася на міжнародному ринку зовсім недавно. Бренд був заснований в 2015 році двома добре відомими в Піднебесній фірмами DOOGEE і Ouki. Завдяки розвинутій базі, наявності виробничих майданчиків і науково-дослідн Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 2 699 грн. |
OUKITEL C19 2/16 BlueOUKITEL C19
Компанія Oukitel з'явилася на міжнародному ринку зовсім недавно. Бренд був заснований в 2015 році двома добре відомими в Піднебесній фірмами DOOGEE і Ouki. Завдяки розвинутій базі, наявності виробничих майданчиків і науково-дослідн Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 2 699 грн. |
Серія Oukitel C (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 5 149 грн.
6.56 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 199 г
від 4 549 грн.
6.8 ", 258 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 210 г
від 3 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 3 110 грн.
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6727D, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 186 г
від 3 650 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 198 г
від 3 600 грн.
6.56 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 199 г
від 3 400 грн.
5.71 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6761P Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 2600 мАгод
від 3 449 грн.
6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 21 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4000 мАгод, 192 г
від 3 478 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 212 г
від 2 842 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 3 546 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 215 г
від 2 699 грн.
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 186 г
від 4 399 грн.
6.55 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P25, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 220 г
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel C19 →
Відеоогляди
Oukitel C19 Kurztest - Ein weiteres Android 10 Ultra LowBudget Smartphone mit LTE & USB C - Moschuss
11 серпня 20207 432 перегляда
Бюджетные новинки 2020 - OUKITEL WP5 Pro/ OUKITEL C19
12 липня 20201 259 переглядів
глобальная распродаж oukitel c19 c 13 июля 2020
10 липня 2020196 переглядів
OUKITEL C19 - One of the Performer Below 4000 Pesos. Sulit ang PERA! with ENGLISH SUBTITLE
16 листопада 20208 943 перегляда
Oukitel C19 - Giveaway! (ended)
7 жовтня 2020382 перегляда
Oukitel C19 VS Doogee X95 (Best Rugged Smartphone 2022 Showdown)
24 травня 2022340 переглядів
Unboxing OUKITEL C19 Smartphone Global Version | Banggood
18 липня 20201 199 переглядів
OUKITEL C19 REAL REVIEW amazing affordable amazing performance only $70
16 серпня 20208 702 перегляда
Oukitel C19 Review And Features - Still Not Worth It
14 липня 20202 206 переглядів
OUKITEL C19, 6.49 inch HD+, 4000mAh, 13MP Triple Rear Camera, 16GB ROM
28 серпня 20203 383 перегляда
Oukitel C19 - Unboxing And Review!
6 вересня 202013 469 переглядів
Oukitel C19 Что мы получаем из Китая...
22 вересня 20203 900 переглядів
OUKITEL C19 - КАЧЕСТВЕННЫЙ БЮДЖЕТНИК ЗА 65$ НА РАСПРОДАЖЕ
10 листопада 20202 329 переглядів
Oukitel C19 - есть всё, что нужно для бюджетной модели!
12 листопада 20203 236 переглядів
OUKITEL C19
15 серпня 20202 802 перегляда
Oukitel C19 распаковка
10 серпня 20201 884 перегляда
Oukitel C19 - бюджетный, стильный смартфон с 3 камерами!
12 листопада 2020762 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 859 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 740 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 700 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 532 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 17 354 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 540 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 13 826 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г