Soundcore Liberty 4 NC
Відео 18Фото 10 |
Soundcore Liberty 4 NC |
|
Просунуті навушники-вкладиші від компанії ANKER, у віданні якої знаходиться аудіобренд Soundcore. Найважливішою рисою характеру моделі є високоефективна система активного шумоподавлення adaptive ANC 2.0, що дозволяє знизити рівень навколишніх шумів на цілих 98.5 %. Шумодав навушників складається з внутрішньоканального аудіодатчика, високочутливого динаміка і шумоізоляційної камери в конструкції корпусу.
Навушники дозволяють чути навколишні звуки в режимі прозорості або при виявленні мови ззовні. По 3 мікрофони в кожному навушнику забезпечують високу якість передачі голосу під час дзвінків по сполученому телефону. Чіткість мови додатково підвищується завдяки алгоритмам штучного інтелекту. Soundcore Liberty 4 NC оснащуються 11-міліметровими драйверами за допомогою відтворення музики в частотному діапазоні від 20 Гц до 40 кГц.
Пристрій підтримує кодек LDAC і має сертифікацію Hi-Res Wireless. Індивідуальний профіль звучання навушників Hear ID 2.0 можна створити у пов'язаній мобільній програмі Soundcore, де також доступний 8-смуговий еквалайзер. Використовуючи технологію Google Fast Pair, модель швидко підключається до Android-девайсів. Навушники мають захист від вологи рівня IPX4, а притулком для них служить зарядний футляр з підтримкою функцією бездротової зарядки. Буквально за 10 хв. перебування в кейсі навушники заряджаються на 4 години подальшої роботи. Загалом автономність моделі з використанням футляра досягає 40 годин з активним «шумодавом» і до 50 годин без включеної функції шумоподавлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Купити Soundcore Liberty 4 NC
Усі ціни 96 →Навушники ANKER SoundСore Liberty 4 NC Pastel Pink (A3947G51) | 3 999 грн. |
Навушники Anker SoundCore Liberty 4 NC Light Blue (A3947G61) | 3 999 грн. |
Наушники TWS Anker SoundCore Liberty 4 NC Velvet Black (A3947G11) | 3 350 грн. |
Навушники SoundCore Liberty 4 NC Light Blue (A3947G61) | 3 699 грн. |
Бездротові навушники Anker SoundCore Liberty 4 NC Clear White (A3947G21) A | 3 999 грн. |
Я думаю, що навушники справді коштують свою ціну. Мають приємний звук і багато цікавих фічів. Моя думка - вони кращі за AirPods. Звук при підключенні та зарядженні набагато приємніший, можна налаштувати звук під себе, а також є функція, що може подавати сигнал, коли у вас не рівна постава. Можуть виміряти пульс. Мені подобаються. Коли я їх вперше наділа, почула наче «дощ у собі». Звук, можливість налаштувати під себе, корегування постави, вимірювання ритму серцебиття На айфоні немає функції, як на андроїді, що не можна покращити якість звуку (наприклад, запис голосового повідомлення) S: користуюся Soundcore Liberty 4 NC менше місяця |