Смартфон Oukitel C32 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 8Фото 6 |
Закрити
Шапка
Oukitel C32 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 20 МП
Акумулятор:5150 мАгод
Вага:198 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel C32 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 105 →Смартфон Oukitel C32 8/128GB PurpleДисплей: 6.52" IPS (1600х720) / 269 ppi / Процесор: Unisoc Tiger T606 / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ... ще/ Слот для карт пам'яті: microSD (виділений слот) / Камера: Подвійний 20 МП (f/1.8) + 0.3 МП / LED спалах / Фронтальний 5 МП (f/2.2) / Комунікації: USB Type-C / Bluetooth 5.0 / Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac) / GPS (ГЛОНАСС, Galileo) / Батарея: 5150 мАг / Вага: 198 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 4 422 грн. |
Смартфон Oukitel C32 8GB/128GB Black 6931940716611Смартфон Oukitel C32 – это отличный баланс цены и качества. Он работает на основе мощного восьмиядерного процессора UNISOC T6... ще06, поэтому обеспечивает желаемое быстродействие при выполнении любых задач. Большой 6,5-дюймовый HD+ дисплей с соотношением сторон 20:9 воспроизводит четкое реалистичное изображение. Просматривайте потоковое видео в высоком разрешении, общайтесь онлайн, скрольте ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 4 659 грн. |
Смартфон Oukitel C32 8/128 Gb Global Purple | 4 094 грн. |
OUKITEL C32 8/128Gb blueNFC:-, Бездротова зарядка:-, Захист:-, Платформа:Uniso Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись | 4 390 грн. |
Oukitel C32 6.5" 8/128GB Deep Blue (6931940716628) (UCRF) C32 6.5\" 8/128GЕкран (6.5", IPS, 1600х720) / Unisoc T606 (1.6 ГГц) / основна камера: 20 Мп, фронтальна 5 Мп / RAM 8 ГБ / 128 ГБ вбудованої... щепам'яті + microSD (до 1 ТБ) / 3G / LTE / GPS / підтримка 2х SIM-карт (Nano-SIM) / Android 12 / 5150 мА * год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Oukitel C (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 5 149 грн.
6.56 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 199 г
від 4 549 грн.
6.8 ", 258 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 210 г
від 3 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 3 079 грн.
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6727D, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 186 г
від 3 650 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 198 г
від 3 600 грн.
6.56 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 199 г
від 3 400 грн.
5.71 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6761P Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 2600 мАгод
від 3 449 грн.
6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 21 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4000 мАгод, 192 г
від 3 478 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 212 г
від 2 842 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 3 551 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 215 г
від 2 699 грн.
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 186 г
від 5 199 грн.
компактний, 5 ", 294 ppi, Android 7.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАгод
від 4 399 грн.
6.55 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P25, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 220 г
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel C32 →
Відеоогляди
Oukitel C32 - всього 100$, а продуктивності вистачає❗
17 січня 20231 197 переглядів
Oukitel C32: лучший бюджетный смартфон в 2023 году?
23 січня 202314 533 перегляда
Лучший смартфон до 10000 рублей. Oukitel C32 Полный обзор. Окитель С32 распаковка, тест камеры.
10 січня 20235 910 переглядів
Распаковка Oukitel C32 - красота в рыжей коробке...
9 січня 20235 261 перегляд
ХОРОШИЙ БЮДЖЕТНИК ЗА 7000 ₽ в 2023 Oukitel C32 - 8/128 Гб с Андроид 12
16 січня 20235 451 перегляд
100$ за 8/128 Гб - УЛЬТРАБЮДЖЕТНЫЙ смартфон OUKITEL C32
24 січня 20232 630 переглядів
Oukitel c32 Бюджетный и красивый
14 січня 20231 262 перегляда
OUKITEL C32 | Best Budget Smartphones 2023 | 6.517" HD+ Display, 8GB RAM+128GB ROM, 20MP Rear Camera
14 січня 20239 806 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 280 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 185 г
від 4 980 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 6150 мАгод, 216 г
від 4 380 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 3 950 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6380 мАгод
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г