Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні телефони   /   Oukitel

Смартфон Oukitel C31 Pro 64 ГБ

Фото - Мобільний телефон Oukitel C31 Pro 64 ГБ
Фото 6
Oukitel C31 Pro 64 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц, матриця IPS
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Камера:3 модулі, 13 МП, Full HD
Акумулятор:5150 мАгод
Всі характеристики
Характеристики C31 Pro
Основне
Операційна системаAndroid 12.0
Дисплей
Основний дисплей6.52 "
1600х720 (20:9)
269 ppi
IPS
60 Гц
Яскравість400 ніт
Співвідношення дисплей/корпус80 %
Апаратна частина
Частота процесора2 ГГц
Ядер процесора8
Оцінка процесора AnTuTu4
Оперативна пам'ять4 ГБ
Вбудована пам'ять64 ГБ
Слот для карт пам’ятіmicroSD
Макс. об'єм картки256 GB
Основна камера
Кількість об'єктивів3 модулі
Основний об'єктив13 МП
f/2.2
Samsung S5K3M2, 1/3"
Допоміжний об'єктив / 0.3 МП + 0.3 МП /
Зйомка Full HD (1080p)30 к/с
Спалах
Фронтальна камера
Форм-факторкраплевидна
Основний селфі-об'єктив5 МП
Комунікація і порти
Зв'язок4G (LTE)
Тип SIM-картиnano-SIM
Кількість SIM2 SIM
КомунікаціїWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v5.0
Порти підключенняUSB-C
міні-джек (3.5 мм) зверху
Функції і навігація
Функції та можливостісканер відбитка ззаду
датчик освітлення
НавігаціяGPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Живлення
Ємність батареї5150 мАгод
Інше
Матеріал рамки/кришкипластик
Комплектаціязахисне скло / плівка / наклеєна /
зарядний пристрій
Розміри (ВхШхТ)165.2x77.67x9.5 мм
Вага212 г
Офіційний сайтoukitel.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oukitel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oukitel.

Купити Oukitel C31 Pro 64 ГБ

Усі ціни 36 →

Oukitel Смартфон Oukitel C31 Pro 4/64GB Blue

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 399 грн.

Смартфон Oukitel C31 Pro 4/64GB Ocean Blue

Смартфон Oukitel C31 Pro 4/64GB Ocean Blue - сучасний смартфон для роботи, розваг та мобільних ігор. Потужний процесор, якісн... щеий дисплей, ємний акумулятор та стильний дизайн забезпечують комфортне використання щодня. Надійний та захисний корпус допомагає зберегти пристрій у відмінному стані навіть при активному використанні.
Newsmag.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
4 199 грн.

Мобильный телефон OUKITEL C31 Pro 4/64GB Deep Blue (6931940713030)

6.5", 1600 х 720, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio P22, 4 Gb, 64 Gb, 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI... ще-FI, 5150 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, темно-синій
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
4 366 грн.

Смартфон Oukitel C31 Pro 4/64GB Lavender Purple

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
4 365 грн.

OUKITEL C31 PRO 4/64GB Purple

Limon.in.uaЗ нами 3 роки
(Хмельницький)
Поскаржитись
4 149 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Oukitel C31 Pro 64 ГБ

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна