Зимова шина Ovation Eco Vision W-686 175/70 R13 82T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Ovation Eco Vision W-686 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation Eco Vision W-686 175/70 R13 82T
Усі ціни 16 →Ecovision W686 175/70 R13 82T (шип) | 2 256 грн. |
Ovation Ecovision W-686 175/70 R13 82T (шип) | 2 444 грн. |
OVATION Зимова шина OVATION Ecovision W-686 175/70R13 82T (Шип) | 2 360 грн. |
Зимние шины Ovation W686 Ecovision 175/70 R13 82T (шип) 1001246502 | 2 264 грн. |
Ovation W686 (175/70R13 82T (шип)) | 2 191 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →