Зимова шина TIGAR Ice 185/65 R15 92T
Відео 19Фото 3 |
Виберіть розмір шин
TIGAR Ice 185/65 R15 92T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR Ice 185/65 R15 92T
Tigar Ice 185/65 R15 92T XL (под шип) | 2 014 грн. |
Tigar Ice (185/65R15 92T) | 2 019 грн. |
Tigar Ice 185/65 R15 92T XL (под шип) | 2 033 грн. |
Шина Tigar ICE 185/65 R15 92T XL (під шип) | 2 217 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →